Uprzejmie informujemy, iż w chwili obecnej występują problemy techniczne na naszej stronie związane z personalizacją produktów. Przepraszamy za utrudnienia.
Uprzejmie informujemy, iż dostęp do konta klienta został zachowany i możliwe jest zalogowanie się za pomocą tych samych na innych wersjach językowych.
chrzest

Zaproszenia oraz dekoracja stołu na chrzest święty

Organizacja chrztu naszej pociechy dostarcza niezwykłych emocji. Chcemy, aby były to wyjątkowe i niezapomniane chwile. Na Planet Cards znajdziecie szeroki wybór personalizowanych zaproszeń oraz papeterii, aby ułatwić Wam przygotowania do tej ceremonii. Każdą z kartek można dopasować dodając zdjęcia, teksty i zmieniając kolorystykę!

Dlaczego warto wybrać Planet Cards?

 • 100% personalizacji

  Na każdym etapie projektowania, produkcji oraz dostawy dbamy o to, aby każdy produkt był traktowany indywidualnie, ponieważ każde zamówienie jest wyjątkowe i niepowtarzalne!

 • Dogodne metody płatności

  Zamówienie można opłacić za pomocą przelewu bankowego, karty kredytowej oraz PayPal.

 • Najwyższa jakość

  Proces nadruku odbywa się przy zachowaniu najwyższych standardów jakości z dbałością o środowisko naturalne. Druk wykonywany jest za pomocą najnowocześniejszych urządeń drukujących HP Indigo.

 • Koperty gratis!

  Do każdej kartki dołączamy dopasowaną, białą kopertę bez dodatkowych kosztów!