Uprzejmie informujemy, iż w chwili obecnej występują problemy techniczne na naszej stronie związane z personalizacją produktów. Przepraszamy za utrudnienia.
Uprzejmie informujemy, iż dostęp do konta klienta został zachowany i możliwe jest zalogowanie się za pomocą tych samych na innych wersjach językowych.
Dodatkowe opcje personalizacjis

Planet Cards oferuje wyjątkowe możliwości personalizacji kartek i zaproszeń.

Zapoznaj się z naszymi dodatkowymi opcjami dla Twoich kartek!

Nasze zaokrąglone rogi

Nasze zaokrąglone rogi

Dodaj nowoczesnego i delikatnego wyglądu Twoim kartkom! Okrągłe przycięcie rogów dostępne jest dla wszystkich rodzajów kartek, zaproszeń oraz papeterii. Decyzję o dodadniu tej opcji można podjąć na końcu procesu zamawiania w zakładce Koszyk lub jeszcze w trakcie personalizacji w naszym kreatorze - po zaznaczeniu pola “Zaokrąglone rogi” wygląd kartki zostanie zaktualizowany.

Nasze ząbkowane rogi

Nasze ząbkowane rogi

Wykończenie brzegów kartki w postaci ząbków nada jej wesołego i nowoczesnego charakteru! Opcja ta dostępna jest dla formatów G, GR oraz GRR i będzie widoczna podczas personalizacji w naszym kreatorze.

Lakier reliefowy 3D

Lakier reliefowy 3D

W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje błyszczącego wykończenia kartek:

  • - nabłyszczanie i uwypuklenie wybranych elementów, wzorów czy fragmentów kartki prawdziwym lakierem reliefowym 3D, które jest dostępne dla kartek i zaproszeń w kategorii Premium > Nabłyszczane
  • - standardowe laminowanie całej powierzchni strony lub stron

Lakier brokatowy

5-card-options-glitter_PL

Lakier zawierający prawdziwy brokat w odpowiednio dopasowanym kolorze nakładany jest na wybrane powierzchnie Twoich kartek. Zdobienie brokatem nadaje trójwymiarowego efektu i wyjątkowego charakteru.

Kartki i zaproszenia posiadające te właściwości zostały zebrane w odpowiednich kategoriach kartek Premium > Zdobione brokatem.

Nasze wstążki i kokardy

6-card-options-ribbon_PL

Jesteśmy dumni z naszej kolekcji kartek i zaproszeń Premium zdobionych wstążkami i kokardami. Kartki te zdobione są różnego rodzaju kokardami i wstążkami, które nadają eleganckiego i wytwornego charakteru.


Nieustannie staramy się poszerzać i udoskonalać naszą ofertę, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów i spełnić ich wszystkie oczekiwania. Jesteśmy otwarci na sugestie i zapytania dotyczącej nowych zdobień, dodatków i funkcji! Zapraszamy do kontaktu