Uprzejmie informujemy, iż w chwili obecnej występują problemy techniczne na naszej stronie związane z personalizacją produktów. Przepraszamy za utrudnienia.
Uprzejmie informujemy, iż dostęp do konta klienta został zachowany i możliwe jest zalogowanie się za pomocą tych samych na innych wersjach językowych.
kartki

Kartki okolicznościowe z życzeniami i zaproszeniami

Najpiękniejsze chwile w naszym życiu chcemy dzielić z najbliższymi. Troska o rodzinę i przyjaciół leży w naszej naturze. Kartki i zaproszenia okolicznościowe na Planet Cards pomogą Ci wyrazić i przekazać uczucia ważnym dla Ciebie osobom. W naszej ofercie znajdziesz zaproszenia na komunię, kartki świąteczne i walentynkowe oraz wiele innych!

Dlaczego warto wybrać Planet Cards?

 • 100% personalizacji

  Na każdym etapie projektowania, produkcji oraz dostawy dbamy o to, aby każdy produkt był traktowany indywidualnie, ponieważ każde zamówienie jest wyjątkowe i niepowtarzalne!

 • Dogodne metody płatności

  Zamówienie można opłacić za pomocą przelewu bankowego, karty kredytowej oraz PayPal.

 • Najwyższa jakość

  Proces nadruku odbywa się przy zachowaniu najwyższych standardów jakości z dbałością o środowisko naturalne. Druk wykonywany jest za pomocą najnowocześniejszych urządeń drukujących HP Indigo.

 • Koperty gratis!

  Do każdej kartki dołączamy dopasowaną, białą kopertę bez dodatkowych kosztów!