Uprzejmie informujemy, iż w chwili obecnej występują problemy techniczne na naszej stronie związane z personalizacją produktów. Przepraszamy za utrudnienia.
Uprzejmie informujemy, iż dostęp do konta klienta został zachowany i możliwe jest zalogowanie się za pomocą tych samych na innych wersjach językowych.

O Nas

Planet Cards jest firmą spejalizującą się w personalizowanych kartkach i zaproszeniach. Na naszej stronie znajduje się niezwykle szeroki wybór zaproszeń ślubnych, zaproszeń na chrzest oraz zawiadomień o narodzinach czy różnych kartek okolicznościowych. Bogactwo ofert Planet Cards w kontekście wzorów i formatów sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie, a rozszerzone opcje personalizacji dostępne w naszym kreatorze pomogą stworzyć niepowtarzalną kartkę!

Korzystanie z naszych usług to gwarancja jakości produktów oraz obsługi klienta, krótkiego czasu realizacji oraz atrakcyjnych cen! Zapraszamy!

Dane kontaktowe

Planet Cards GmbH
Blücherstrasse 22
10961 Berlin
Niemcy
Numer podatkowy: DE298999412
Kapitał Zakładowy: 25000€

E-mail: kontakt@planetcards.pl

Infolinia: 22 206 98 01

Strona internetowa: planetcards.pl

Nasza misja

Dostarczenie najwyższej jakości personalizowanych produktów, które spełnią wszelkie oczekiwania Naszych Klientów!

Planet Cards jest zarejestrowaną marką oraz znakiem towarowym i wszystkie zdjęcia, teksty oraz innego rodzaju dane dostępne na stronie internetowej są własnością firmy Planet Cards SAS.