Uprzejmie informujemy, iż w chwili obecnej występują problemy techniczne na naszej stronie związane z personalizacją produktów. Przepraszamy za utrudnienia.
Uprzejmie informujemy, iż dostęp do konta klienta został zachowany i możliwe jest zalogowanie się za pomocą tych samych na innych wersjach językowych.

Porady i wskazówki

Jak złożyć kartki i zaproszenia z kategorii Premium?

Kartki z tej kategorii zazwyczaj zawierają dodatkowe, trójwymiarowe elementy, które mogłyby ulec uszkodzeniu podczas transportu. Z tego względu, kartki zdobione wstążkami, kokardami czy składane zaproszenia z banderolą są dostarczane w kilku częściach, odpowiednio zapakowane.

Złożenie i montaż poszczególnych elementów jest łatwy i intuicyjny, a pomocne wskazówki dotyczące tego procesu znajdują się poniżej:

Składanie zaproszeń z banderolą

Paczka ze składanymi zaproszeniami z banderolą będzie zawierała cztery zestawy części: kopertkę-główną częśc zaproszenia, wkładkę z personalizowanym nadrukiem, banderolę oraz samoprzylepne płytki, umożliwiające łatwy montaż wszystkich elementów.

Krok 1: Połóż kopertkę białą stroną do góry tak, aby w dolnej części zaznaczone zgięcie papieru wyznaczało mniejsze pole, a w górnej części większe. Natomiast w środkowej częsci kopertki umieść samoprzylepną płytkę.

Krok 2: Wkładkę z nadrukiem umieść w środkowej części zaproszenia. Zanim dociśniejsz wkładkę do uprzednio umieszczonej samoprzylepnej płytki, upewnij się iż wkładka ma centralne położenie i nie wystaje poza obszar kopertki. Następnie dociśnij wkładkę tak, aby dobrze się przykleiła.

Krok 3: Złóżj kopertkę tak, jak sugerują linie zgięcia zaczynając od dolnej części. Następnie zegnij górną część - wkładka z nadurkiem będzie znajdować się wówczas wewnątrz kopertki!

Krok 4: Połóż rozłożoną banderolę białą stroną do góry, tak aby w dolnej części zaznaczone zgięcie papieru wyznaczało mniejsze pole, a w górnej części większe. Na zewnętrznej mniejszej części banderoli umieść samoprzylepną płytkę i zamknij banderolę dociskając górną wiekszą część.

Krok 5: Włóż złożoną kopertkę z wkładką do banderoli. Gotowe!

Składanie kartek i zaproszeń ze wstążką

Paczka z kartkami zdobionymi wstążkami zawierać będzie dwa zestawy części: kartki oraz wstążki.

Krok 1: Złóż kartkę wzdłuż zaznaczone zgięcia papieru.

Krok 2: W kierunku poziomym rozłóż na płasko wstążkę i połóż na niej złożoną kartkę tak, aby była ona na środku wstążki.

Krok 3: Końce wstążki przeciągnij przez wycięcia na przodzie kartki i zwiąż tworząc kokardę. Gotowe!

Składanie kartek i zaproszeń z kokardą

Paczka z kartkami i zaproszeniami zdobionymi kokardkami zawiera trzy zestawy elementów: kartki, kokardę oraz samoprzylepne płytki do montażu kokard.

Krok 1: Złóż kartkę wzdłuż zaznaczone zgięcia papieru.

Krok 2: Przyklej jedną stronę samoprzylepnej płytki do kokardki.

Krok 3: Drugą stronę płytki przyklej do kartki i delikatnie dociśnij, aby solidnie złączyć oba elementy. Gotowe!