Uprzejmie informujemy, iż w chwili obecnej występują problemy techniczne na naszej stronie związane z personalizacją produktów. Przepraszamy za utrudnienia.
Uprzejmie informujemy, iż dostęp do konta klienta został zachowany i możliwe jest zalogowanie się za pomocą tych samych na innych wersjach językowych.

Realizacja zamówienia, czas i koszt dostawy

1. Czas realizacji i dostawy zamówienia

  • - w przypadku zamówienia dokonanego przed godziną 11:00 oraz wybrania jednej z następujących form płatności: PayPal/Sofort Banking produkcja oraz wysyłka nastąpią jeszcze tego samego dnia (nie dotyczy kartek Premium)
  • - w przypadku wyboru formy płatności przelewem, realizacja zamówienia rozpocznie się po odnotowaniu wymaganej kwoty na naszym koncie. Prosimy mieć na uwadzę, iż czas wykonania przelewu może różnić się zależnie od banku.

2. Czas produkcji

Na bieżąco informujemy naszych klientów o statusie zamówienia w wiadomościach e-mail. Status zamówienia jest również widoczny w zakładce “Moje zamówienia”, po zalogowaniu się do właściwego konta klienta. W celu szybkiej i sprawnej realizacji zamówienia, prosimy o sprawdzenie poprawności adresu bądź adresów wysyłki.


Czas produkcji

Zestaw próbek (kartki)/Próbka 24h
Kartki 24h
Kartki Premium 72h

3. Koszty i czas wysyłki

Kartki:

Miejsce   Przeciętny czas dostawy
wysyłki Cena
Polska Wysyłka standardowa: Gratis Wysyłka express: 40zł Wysyłka standardowa: 4-8 dni roboczych Wysyłka express: 2-3 dni robocze
Europa Wysyłka standardowa: 80zł Wysyłka express: 100zł Wysyłka standardowa: 5-8 dni roboczych Wysyłka express: 2-3 dni robocze
Inne kraje Wysyłka standardowa: 110zł Wysyłka express: 150zł Wysyłka standardowa: 10-15 dni roboczych Wysyłka express: 5-8 dni roboczych

Wysyłka kartek bezpośrednio do Twoich bliskich:

Miejsce wysyłki Cena Przeciętny czas dostawy
Polska 4,50 zł/kartka Wysyłka zwykła: 4-8 dni roboczych
Europa 4,50 zł/kartka Wysyłka zwykła: 5-8 dni roboczych
4,50 zł/kartka 5,50 zł/kartka Wysyłka zwykła: 5-10 dni roboczych

Prosimy mieć na uwadze, iż podane w tabeli w pkt. 3 czasy dostawy nie obejmują czasu produkcji, który w przypadku kartek Premium może wynieść do 3 dni.